Kurs Koşulları

Kurs Koşulları

Kurs Koşulları
1.Genel Katılım Koşulları

‘Kodlama Öğreniyorum’ ve ‘Robot Yapıyorum’ kurslarına katılmak için Kuzey Kıbrıs’ta yaşıyor olmak gerekir. ‘Kodlama Öğreniyorum’ ve ‘Robot Yapıyorum’ kursları 8-16 yaş aralığındaki öğrenciler için hazırlanmıştır.

2.Ödeme Koşulları

Kurs ücretleri nakit, kredi kartı veya çek karşılığında tahsilat makbuzu kesilerek alınır. Çekle yapılan ödemelerde 10 günün üzerinde vadeli çek ve cirolu çek kabul edilmez.

3.Kayıt ve Seviye Belirleme

Öğrencilere seviye belirleme sınavı yapılmaz. Öğrencilerin seviyeleri derslere katılımları ve yaptıkları çalışmalara göre belirlenir. Kurs sürecinde öğrencilerin kullanacağı bilgisayarlar, özel olarak ürettiğimiz akıllı takip yazılımları ile denetlenerek öğrencilerin eğitim sırasında gösterdikleri ilgi, çalışma tamamlama süreleri, çalışma yaparken nerede takıldıkları, çalışma yaparken hangi yöntemleri uyguladıkları gibi verileri öne çıkarır. Bu verilerde kişisel bilgiler veliler dışında kimse ile kesinlikle paylaşılmaz. Veriler ile oluşturulan puanlama sistemi sayesinde tam puana ulaşmış kursiyerler üstün başarılı sayılacaktır. Başarısız kursiyer kavramı olmayacak, belirli bölümlerde problem yaşayan kursiyerler için ise hangi bölümde eksikleri olduğu bilindiğinden o bölümler ile ilgili ayrıca çalışılarak kursiyerin bu bölümleri geliştirmesi sağlanacaktır.

4.Kayıt İptali

Kurs başlamadan önce kayıt iptali mümkündür ancak iptalde 100.- TL kesinti yapılır ve kalan meblağ iptal günü kursiyer velisine nakit olarak iade edilir. Kurs başladıktan sonra kayıt ücreti iade edilmez. Ciddi hastalık ve benzeri çok büyük engellerin çıkması durumunda alınmayan hizmet bedeli kadar ödeme iade edilir. Bir kurstan diğerine sayının yetersiz olması durumu hariç geçiş yapılamaz.

5.Kursların Oluşturulması ve Sınıf Kapasiteleri

‘Kodlama Öğreniyorum’ kursu 24 kişiye ulaşılmadığı takdirde iptal edilebilir. Bu durumda kursiyer başlayacak olan diğer kursa kayıt yaptırabilir veya ücretinin iadesini talep edebilir.‘Kodlama Öğreniyorum’ kursunı tamamlayan öğrenciler ‘Robot Yapıyorum’ kursuna başvurabilir.

6.Kursiyerlerin Yükümlülükleri

Kurslara katılım % 70’in altına düşerse öğrenciye kursa katılım sertifikası verilmez. Kursiyer öğrenci kurs alanında ücretsiz su talep edebilir. Kurs sırasında su dışında yiyecek, su haricinde herhangi bir içecek talep edilemez. Dışarından yemek sipariş edilmesi, evden yiyecek veya meşrubat getirilmesi yasaktır.

7.Veri Koruma

Kursiyer velileri kursa katılan öğrencilere ait elektronik verilerin kaydedilmesini, kurs bitiminde kendilerine kurslarla ilgili bülten, tanıtım vb. materyallerin gönderilmesini kabul ederler.

8.Hukuk ve İlgili Mahkemeler

Yetkili mahkemeler KKTC Mahkemeleri’dir.

9.Ücretler, Tarihler ve Süreler

Kurs Tarihleri

Kodlama Öğreniyorum

Katılımcı Sayısı: 24

Günlük Kurs Süresi: 2 saat

Kurs günlerinde katılım azami 8 çocukla sınırlıdır.

Haftada 2 gün

Hafta Sonu: Cumartesi

Saat: 10:00 – 12:00

Saat: 13:00-15:00

Saat: 16:00-18:00

Hafta Sonu: Pazar

Saat: 10:00 – 12:00

Saat: 13:00-15:00

Saat: 16:00-18:00

Aylık Ücret: KDV Dahil 1.000.- TL.  500.- TL (%50 İndirim)

Robot Yapıyorum

Katılımcı Sayısı: 24

Günlük Kurs süresi: 2 saat

Kurs günlerinde katılım azami 8 çocukla sınırlıdır.

Haftada 2 gün

Hafta Sonu: Cumartesi

Saat: 10:00 – 12:00

Saat: 13:00-15:00

Saat: 16:00-18:00

Hafta Sonu: Pazar

Saat: 10:00 – 12:00

Saat: 13:00-15:00

Saat: 16:00-18:00

Aylık Ücret: KDV Dahil 1.500.- TL.  750.- TL (%50 İndirim)

Şubat Tatili ve Yaz Tatili haricinde hafta içi ders yapılmayacaktır.

10.İndirim Olanakları

Kursiyerlerin birinci dereceden akrabaları % 10 indirim alırlar.

11.Uyarılar

İsviç Net Yazılım her sene kurs ücretlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kurs yönetimi yetersiz sayıda öğrencinin kayıt yaptırması durumunda ücretleri geri ödemek kaydıyla kursu iptal edebilir veya kurs gün ve saatlerini değiştirebilir.

İsviç Net Yazılım katılımın fazla olması durumunda kurs tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

1
Merhaba!
Aşağıdaki butona basarak WhatsApp-Web sistemi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ya da dilerseniz +90 533 825 78 78 numarasından bize direkt mesaj gönderebilirsiniz.
Powered by